• ARCHIVES 
  • » As you can see, saya sebagai mod, dengan rasa dukacita bukak topic pertanyaan yg baru.. Topik pertanyaan yg lame dh kne tutup.. banyak na spam.. siot jerk.. Thread nih [b]jgn ader SPAM[/b]. ader jerk

As you can see, saya sebagai mod, dengan rasa dukacita bukak topic pertanyaan yg baru.. Topik pertanyaan yg lame dh kne tutup.. banyak na spam.. siot jerk.. Thread nih [b]jgn ader SPAM[/b]. ader jerk

Afzulnizam
» SuperFTalker
FTalk Level: zero
8122
0
1969-12-31

Re: As you can see, saya sebagai mod, dengan rasa dukacita bukak topic pertanyaan yg baru.. Topik pertanyaan yg lame dh kne tutup.. banyak na spam.. siot jerk.. Thread nih [b]jgn ader SPAM[/b]. ader jerk

[quote=emir94]dh try pun klik back button tu.tapi maseh sama gak.aku guna safari.hehe[/quote] :retard: patut la...safari ni security dia tinggi.sesetengah java script dia x running.
emir94
» FTalker
145
0
1969-12-31

Re: As you can see, saya sebagai mod, dengan rasa dukacita bukak topic pertanyaan yg baru.. Topik pertanyaan yg lame dh kne tutup.. banyak na spam.. siot jerk.. Thread nih [b]jgn ader SPAM[/b]. ader jerk

oh really?thanx for that info dude..hoho
Afzulnizam
» SuperFTalker
8122
0
1969-12-31

[quote=emir94]oh really?thanx for that info dude..hoho[/quote] ok no problem
emir94
» FTalker
145
0
1969-12-31

yeah.bro,dh dpat ar.ahaha
Afzulnizam
» SuperFTalker
8122
0
1969-12-31

oh ok that good
  • ARCHIVES 
  • » As you can see, saya sebagai mod, dengan rasa dukacita bukak topic pertanyaan yg baru.. Topik pertanyaan yg lame dh kne tutup.. banyak na spam.. siot jerk.. Thread nih [b]jgn ader SPAM[/b]. ader jerk

Board footer

© 2024 F Talk

Current time is 08:14

[ 9 queries - 0.105 second ]
Privacy Policy